Iqos satın al bu makalemizin konusu olacaktır. Philip Morris markası tarafından geliştirilen IQOS, oldukça modern ve sağlıklı yapısı ile tütün piyasasında oldukça güçlü bir konuma sahiptir ve sigara içmek isteyenler için daha da önem taşımaktadır. Bu ürün tütünü yakmaz, tamamen ısıtarak nikotin buharı üretir, böylece bugün yeni nesil sigara içme teknolojisine adım atabilirsiniz. Normal sigaralara verilen tüm zararlar aslında yüksek yanan bir sigaradır. Bu durumu bilen PMI, ortalamada %90 daha az zararlı üretim olan IQOS yaparak bir şeyleri hafifletmek için çalışmaya başlar. IQOS kullanıcılarının tercih ettiği sigara türleri de farklıdır. Yine PMI markasından HEETS isimli sigarayı seçmeniz gerekiyor. HEETS, kısaca IQOS elektronik, kısa süreli sigara tiryakilerinin tercihi olacaktır. Ortalama uzunluğu 3 cm olan bu e-sigara, çeşitli aromalarda bulunan bir üründür. Bir HEETS paketinde toplam 20 adet sigara vardır.
Iqos satın al işlemini gerçekleştirdikten sonra bazı ışık setlerine ve anahtarlara sahiptir. Bu özellikleri görmeniz gerekiyorsa aşağıdaki gibi listeleyebilirsiniz: Şarj tarafındaki altın düğme. Şarj kapağını açmak için bu düğmeye basmanız gerekir. Bu, bagaj kapağını tamamen açmak için kullanışlıdır. IQOS açma/kapama düğmesi, şarj cihazını açıp kapatmak için kullanılır. Birkaç saniye basılı tutarak başlatabilirsiniz. Cihazın içindeki havayı temizlemek için şarj cihazının temizleme düğmesini kullanın. Ünite kapalıyken düğmeyi basılı tutun ve ışık söndüğünde hava temizlenmeye başlayacaktır. IQOS’ta basmanız gereken tek düğme sigarayı ısıtmak. Birkaç saniye bırakırsanız, doğrudan ısınmaya başlayacak ve ışık yanıp sönecektir. Işık sabitken de sigara içmeye başlayabilirsiniz.
Sigaranın insan vücuduna verebileceği zararlar konusunda herkesin, görünmeyen gerçeği kabul etmesi zorunludur. IQOS ise doğrudan faydası olmayan ancak daha az zararlı olan ve sigara içenlerin daha rahat sigara içmesini sağlayan bir ürün olarak tasarlandı. Bu sayede daha kaliteli bir sigara deneyimi sunarak, her bütçeye en uygun fiyata doğru deneyimi yaratıyoruz. PHILIP Morris’in ürettiği bu elektronik sigara ile, mini tütün sigaralarının hiçbir şekilde yanmadan tamamen ısıtılmasını sağlayan yeni bir sistem olan IQOS ile birlikte marlboro sigarası kalitesini de kullanabilirsiniz. Bu cihazla içilen sigaralarda, sigaranın içindeki zararlı maddeler veya katran reddedilir ve kullanıma sunulur. Bu cihazı kullanan sigara dumanı, sigaradaki zararlı maddeleri veya katranı dışlar ve kullanılabilir. IQOS ürünleri hakkında en sık sorulan sorulardan biri de gerçek sigaralardır. Bu ürünler %100 hakiki tütün ve tüm likit veya benzeri maddeler içermektedir. Gerçek sigarayı bile hissettirmeyen likit ürünler için sigara yakmak yerine ısıtarak sigara içmeden tütün buharı elde edebilirsiniz. Bu size sigaranın aksine daha fazla sigara yakmadan sigara buharı verecektir.
Iqos kullanarak sigarayı ısıtın. Çakmak gerektirmeyen veya kül yaymayan bu ürünleri sağlığınızı korumak ve kendi zararınızı mümkün olduğunca en aza indirmek için kullanın. Ayrıca kıyafetleriniz tamamen kokusuz olsa bile daha hızlı yayıldıkları sürece her ortamda rahatlıkla kalabilirsiniz.
Igos satın al konusunu sizlere detaylı bir şekilde açıkladık. umarız sizler için faydalı bir çalışma olmuştur.