Eleaf iStick Pico Sınırsız Çekim

Sipariş Formu


  Eleaf iStick Pico Ürün Özellikleri

  ŞARJ EDİLEBİLİR DOLDURULABİLİR

  UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIM İMKANI

  CEP DOSTU ÜRÜN KULAN AT DEĞİL

  SİGARA İSTEĞİNİ KESER

  İSTEDİĞİNİZ AROMAYI EKLEYEBİLİRSİNİZ

  TANITIM VİDEOSU

  Yıllardır bu sektörde tecrübe edinmiş olduğumuz için müşterilerimizin mutlu ve daimi olması için bazı talepleri değerlendirdik ve bu ürünü listeleme kararı aldık. Bu cihaz diğer puff çeşitleri gibi çalışmaktadır ancak tek kullanımlık değildir. İçerisine sıvısını koyarak içmeye devam edebilirsiniz. Kullan at cihazlara sürekli para ödemek yerine bu cihazı tercih edebilirsiniz hem bütçeden tasarruf edersiniz hem istediğiniz farklı aromaları deneyebilirsiniz. Kullanımı gayet kolay olup marka olarakta kendisini ispatlamış bir üründür. Tek kullanımlıklar gibi ömrü kısa sürede bitmez bu cihazı aldığınızda bir yıl rahatlıkla kullanabilirsiniz. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. İndirim seninle ailesi olarak bu ürünü öneriyor olmamızın sebebi ise tamamen sizin memnuniyetiniz ile alakalıdır. Sizlerde hobi olarak bu tarz ürünleri kullanıyor iseniz kullan at ürünler yerine bu ürünü tercih edebilirsiniz. Ürün ile alakalı sorularınız olursa whatsapp hattımızdan bizlere iletebilirsiniz. Ürün Vaporesso’nun ürettiği bir üründür. Vaporesso ise sektöründe lider denilebilecek konumda bir üreticidir. Küçük ve kullanışlıdır.

  Nasıl Kullanacağım ?

  Kullanım konusunda sizi endişelendirecek bir durum söz konusu değildir. Kullanım olarak hem kolay hemde pratik bir üründür. İçerisine koyulan sıvıyı hemen hemen her yerde bulabilirsiniz ve ayrıca İstanbul, İzmir, Kocaeli içerisinde çok sayıda bayimiz bulunmaktadır. Ürün konusunda satış sonrası talebe göre ücretsiz oalrak destek vermekteyiz.

  Cep Dostu Ürün

  Performans olarak kullan at cihazlardan hiçbir farkı yoktur. Bir defa alıp uzun süre kullanabileceğiniz cep dostu bir üründür. Müşterilerimizin geri dönüşleri doğrultusunda bu ürünü listeleme kararı aldık ve sonrasında çok olumlu geri dönüşler aldık. Kullan at cihazlardan bu cihaza geçen müşterilerimiz kendilerini büyük bir masraftan kurtardılar ve performans kaybı yaşamadan keyifle kullanmaya devam ettiler.