Pespembe tatlı mı tatlı mir tasarım… Elektronik sigaranın en şeker halini Vozol farkıyla sizlerle buluşturuyoruz. Çilek ve mango aromasının eşsiz uyumu bir nefes kadar yakınınızda! Egzotik meyveler arasında en lezzetlisi mango ile çileğin aromatik birleşimi, pembe ve kristal bir tasarım ile taçlandırılmış. Bu sayede hoş bir görünüm elde edilmiş. Biz de Vozol’un bu harika elektronik sigarasını bir tık ile ayağınıza getiriyoruz.
  Strawberry mangonun salt nikotin oranı %5’tir. Önceden doldurulmuş 5000 mah’lık bataryası sayesinde hazır bir şekilde gelen ürünü hemen kullanabilirsiniz. Ayrıca 5000’lik bir çekim gücü, oldukça yüksek bir orandır. Bu özellik sayesinde mangonun ve çileğin harika tadını maksimum seviyede hissedebilirsiniz. Alien seri ile farkını ortaya koyan Vozol, rakipsiz tatlı lezzetleri ile piyasadaki en iyi seçenektir. Vozol’un sevilen diğer aromalarından birkaçını şu şekilde sıralamamız mümkündür:
  Elf Bar Elma Şeftali
  Elf Bar Elma
  Elf Bar Karpuz
  Elf Bar Kokonat Kavun
  Elf Bar Limon Böğürtlen
  Elf Bar Muz Çilek
  Elf Bar Üzüm
  Elf Bar Yaban Mersini
  Uzun vadeli bir kullanım arıyorsanız doğru yerdesiniz. Şarjlı ürünler her zaman uzun ömürlü bir kullanım sunar. İstediğiniz zaman şarj edebilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu durum kullan atlara göre hem daha avantajlı hem daha kullanışlı hem de maliyet açısından daha uygundur. Hafif ve taşınabilirliği sayesinde her yerde ve her zaman kullanıma müsaittir. Cebinizde, çantanızda ya da elinizde kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Strawberry mango ve diğer aromaları incelemek için site içinde gezinebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını okuyarak ürün hakkında detaylı bilgi edinmeniz de mümkündür. Dilediğiniz ürünü sepete ekleyebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İzmir, İstanbul ve Kocaeli’ne kurye ile teslim imkânımız bulunmaktadır. İkametgahınız diğer illerde ise kapıda ödeme sistemiyle ürüne sahip olabilirsiniz. Aynı gün kargoya teslim edilen ürün en kısa zamanda elinize ulaşacaktır.
  Strawberry mango ve Vozol’un aromatik diğer elektronik sigaraları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızın her zaman sizinle olduğunu bilmeniz yeterli!