Vozol Bar Mango Şeftali


  Elektronik sigara dendiğinde akla gelen tek seçenek Vozol, alanında farkını ortaya koymuş bir markadır. Birbirinde farklı aromalarını kullanıcıların beğenilerine sunan markanın birden fazla aromaların karışımlarından oluşan ürünler de mevcuttur. Bu ürünlerden biri de Mango Peach Smoothie’dir. Yaz akşamlarının vazgeçilmezi olan mangolu ve şeftalili smoothie, elektronik sigaranın en vazgeçilmez halidir. Şeftali ve mango aromalarının belirli oranlarının karşımı ile elde edilen bu leziz aromayı siz de hemen deneyebilirsiniz. Vozol’un diğer aromaları ise aşağıdaki gibidir:
  Avokado Meyvesi
  Çilek Muz Çilek
  Muzlu Smoothie
  Karpuz Smoothie
  Orman Kokteyl
  Çilek Mango
  Yaban Mersini
  Üzüm Buz Ezintisi
  Çilek Dondurma
  Ananas Muz
  Yukarıdaki aromalar dışında da alternatifler sitemizde mevcuttur. Bu seçenekleri dilediğiniz gibi inceleyebilir ve satın alma işlemini tammalayabilirsiniz.
  Vozol Alien 5000 Mango Peach Smoothie, kahve ve turuncu tonlarının karışımı, kristal bir tasarıma sahiptir. Rengi ve kristal yapısı sayesinde elinizde ve dudağınızdaki duruşu son derece hoştur. Ürünün kavisli ağız kısmı sayesinde dudak yapınız nasıl olursa olsun tam oturacak şekilde ayarlanabilir. 5000’lik bir çekim gücüne sahip ürün, nefes sensörüne de sahiptir. Bu özellik sayesinde Mango Peach Smoothie elektronik sigara direkt olarak kullanılabilir. Ek bir işlem, hareket ya da çava sarf etmenize gerek yoktur. Ürün boyut olarak 45.623.672.5mm ebatlarına sahiptir. Çekim kapasitesi ise 5000’dir. Bu kapasite oldukça yüksek olduğundan dolayı ağızda bıraktığı aroma tadı oldukça yüksektir.
  Vozol Peach Smoothie ve Vozol’un sitemizde bulunan mevcut diğer tüm ürünleri orijinaldir. Bir elektronik sigaranın orijinal olup olmadığını anlamak çok da zor değildir. Orijinalliği anlamanın iki kolay yolu vardır. Bunlardan ilki ürünün kodunu Vozol resmi hesabı üzerinden sorgulatmaktır. İkinci seçenek ise içim konusudur. Orijinal elektronik sigaranın içimi ciğerleri zorlamaz. En önemlisi ise insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Fakat orijinal olmayan ürünlerin ciğerleri aşırı derecede yorduğu bilimsel olarak ispatlıdır. Aroma olarak da aynı kıvamın yakalanması mümkün değildir. Bu yüzden her ne olursa olsun orijinal ürün tercihine önem ve öncelik vermeniz gerekir. Sitede bulunan tüm ürünlerimiz yüzde yüz orijinal ürünlerdir.