Vozol Strawberry Banana Bar Muz Çilek
  Elf Bar 5000 Strawberry Banana, muhteşem çilek ve muz aromasının birleşiminden oluşur. Tatlı mı tatlı çilek ve olgunlaşmış muzun karışımı ile elde edilen aroması, Vozol farkıyla özel olarak elde edilmiştir. Strawberry Banana, Vozol’un en çok tercih edilen elf barları arasında yer almaktadır. Vozol’un elektronik sigaraları meyve ya da smoothie aromalarına sahiptir ve Strawberry Banana dışında birbirinden farklı yaklaşık 20 aroması vardır. Bu aromaları şöyle sıralayabiliriz:
  VOZOL Avokado meyvesi
  VOZOL Muzlu smoothie
  Vozol Karpuz smoothie
  Elf bar elma şeftali
  Elf bar elma
  Elf bar karpuz
  Elf bar kokonat kavun
  Turuncumsu tonları kristal bir yüzey ile birleştiren Vozol, bu anlamda oldukça başarılı bir tasarım elde etmiştir. Alien serisinin 5000 çekimlik favorisi Strawberry Banana, kompakt olmasının yanı sıra kolay bir şekilde taşınabilir özelliktedir. Ürünü yanı başınızdan ayırmadan gittiğiniz her yere götürmeniz mümkündür. Pek çok kişinin spesifik olarak tercih ettiği ve vazgeçilmezleri arasında bulunan ürün ile Vozol farkını kolay bir şekilde hissedebilirsiniz.
  Strawberry Banana, şarj edilebilir. Bu sebeple tek kullanımlık değildir. Ürünün şarjı bittikçe bir adaptör ve ara kablo ile şarj edilip tekrar kullanıma hazır hale getirilebilir. İçinize çektiğiniz dumanda hava akışı hassastır. Bu durum ürünün içindeki ve aromasındaki lezzeti destekleyen faktörlerden biridir. Ayrıca Elf Bar 5000 Strawberry Banana, Vozol’un diğer ürünlerinde olduğu gibi ağız yapısı kavislidir. Dudağa tam oturan ağzı sayesinde çektiğiniz bütün duman en derinlerinize kadar ulaşır. Ürünün aroması ve lezzeti biraz da burada gizlidir diyebiliriz.
  Vozol, tüm elektronik sigaralarında uzun bir ömür vaat eder. Bu sayede yüksek bir ücret verseniz de bunun karşılığını sonuna kadar alacağınızın garantisini veriyoruz. Uzun ömürlü kullanımın başka bir sebebi de sitemizde bulunan bütün ürünlerin %100 orijinal oluşudur. Ürünün orijinalliği üründen alacağınız verim ve kullanım süresinin başlıca kriterleri arasında yer alır. Satın alma işleminden önce satın almak istediğiniz ürünün numaralarını Vozol resmi hesabında sorgulatın. Bu sayede bütün ürünlerin orijinal olduğunu kendiniz görmüş olacaksınız.