Vozol Banana Smoothie 5000


    Vozol farkını doruklarda hissedeceğiniz Alien serisinin vazgeçilmezi Banana Smoothie sizlerle! Sıcak yaz günlerinin favorisi smoothie artık ne zaman isterseniz elinizin altında. Yüksek çekim kapasitesiyle aynı muzlu smoothie içiyor gibi bir his uyandıran ve lezzetinden vazgeçemeyeceğiniz bu kullan at kit ile aradığınızı bulacağınıza eminiz.

    Vozol Alien 5000 Banana Smoothiebazı özelliklere sahiptir. Vozol’un diğer ürünlerinde olduğu gibi Banana Smoothie de kristal bir tasarıma sahiptir. Kristal tasarımı oldukça dikkat çekici ve göz alıcıdır. Ağız kısmındaki kavis burada da mevcuttur. Bu yapı sayesinde içimi kolay, ağızdaki ve eldeki duruşu klastır. Kaliteli yapısının yanı sıra şık bir duruşu vardır. Sarının en çarpıcı renginin kullanıldığı kristal tasarımı ise son derece başarılıdır. Ürün yüzde yüz orijinaldir. Ürünlerin orijinal olup olmadığını içim kalitesini baz alarak anlamanız mümkündür. Ürünün orijinalliği konusunda emin olmak için bir başka alternatif ise seri numarası doğrultusunda sorgulama yapmaktır. Bu sorgulamayı Vozol’un kendi resmî sitesinden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her ihtimale karşılık sahte ürün kullanmadığınızdan ya da satın almadığınızdan emin olun. Aksi takdirde birtakım olumsuzluklarla karşılaşmanız muhtemeldir.

    Harika aroması sayesinde Banana Smoothie bağımlısı olmanız yüksek ihtimaldir. Zengin içeriği 5000’lik bir çekim gücü ile birleştiğinde ağzınızda kalan leziz aromanın yoğunluğunu tahmin bile edemezsiniz. Ürünün boyutları 47.7*23.5*75mm şeklinde sabittir. 14ml’lik bir kapasitesi vardır. Yani %2 nikotin tuz oranına sahiptir. Bu oran ise yaklaşık 20 miligramlık bir nikotine tekabül etmektedir. Nefes sensörü mevcuttur. Bu sayede ek herhangi bir işleme gerek kalmaksızın kullanıma hazırdır. Ürün şarj edilebilir özellik taşır. C-Tipi Mikro USB ile şarj ederek sürekli bir şekilde kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Fakat bu paketin içine USB dahil değildir.

    Banana Smoothie dışında orman kuşu, çilekli muz, ahududu karpuz gibi aroma alternatifleri de mevcuttur. Birbirinden farklı ve lezzetli 20 farklı aroma ile size en çok hitap edeni tercih edebilirsiniz. Elektronik sigara kapasitesi için ayrı bir hava akışı mevcuttur. Bu özellik nefes alışı etkinleştirir. Bu sayede ürünün mevcut kapasitesi de arttırılmış olur.