Vozol Jungle Bird 5000 Çekim


    Göz kamaştırıcı tasarımı ile Alien serisinin öne çıkan şarj edilebilir puff’u şimdi sizlerle! Tek kullanımlık bu kit pek çok özelliğe de sahiptir. Ayrıca Alien serisinin kendisine has farkıyla tasarlanan bu harika ürün, pek çok kişinin de favorileri arasında. Vozol farkını nefesinizin her zerresinde leziz aroması ile birlikte hissedeceğiniz bu ürünü hemen sepetinize ekleyin ve bu farkı kendiniz yaşayın.

    Kristal tasarımı sayesinde dikkat edici bir dış görünümü bulunan junglebird, sarı tonlarındaki tasarımı ile bir hayli dikkat çekicidir.  Ayrıca ağız kısmındaki yapısı kavisli bir kıvrıma sahiptir. Bu kavis içim kalitenizi arttırmaya yardımcı olur. İçim kalitesinin yanı sıra duruşu ve görünümü bir hayli şıktır. Hem elinizde hem de dudağınızda hoş bir görünüm sunar. Damla ucu sayesinde dudağınıza tam oturacak bir tasarıma sahiptir.

    Junglebird, tasarımı kadar harika bir aromaya sahiptir. Birbirinden farklı 20 aromanın bulunduğu bu tek kullanımlık kitte baskın olan aromalar ise smoothie ve meyvedir. Oldukça zengin ve aromatik bir tadı vardır. Bu bağlamda arzu edilen yoğunluk talebini tam anlamıyla karşılamaktadır. Ayrıca Alien kalitesindeki junglebird, oldukça kullanışlı ve pratiktir. Ürünü paketinden çıkar çıkarmaz direkt olarak kullanmanız mümkündür. Bu durumun sebebi ise bir nefes sensörüne sahip olmasından geçer. Tasarımı ile ilgili bu durumların hepsi tarafınıza büyün avantajlar sağlayacaktır. Ve bu ürününün hayatınızın vazgeçilmez parçalarından biri haline geleceğine eminiz.

    Ürünü sepete eklediğiniz takdirde içeriğinde bir adet ürün olacak şekildedir. 5000’lik bir çekim kapasitesine sahip junglebird, şarj edilebilir bir özelliktedir. Ürünün pil kapasitesi ise 500mAh yani 5 Amperdir. Bu açıdan oldukça güçlü teknik özelliklere sahiptir. Öne çıkan özelliği ise yüksek çekim kapasitesidir. Bu tarz ürünlerde ana kriteri çekim kapasitesi oluşturur. Vozoljunglebird, tek kullanımlık bir kitten alacağınız tüm verimi karşılar ve bütün beklentilerinizin çok üstünde bir performans sergiler.

    Ürün tam olarak 47.7*23.5*75mm bir boyuta sahiptir. Bu muadilleri ile karşılaştırıldığında oldukça idealdir. Hem taşınması kolay hem de ağızdaki duruşu estetiktir.