Rose Rose
Gül her alanda kullanımı yaygın olan bir bitkidir. Güzellikten sağlığa, kozmetikten ilaç sektörüne kadar her alanda tercih edilen gül, aroması ile birlikte artık elektronik sigaranın içinde! Birbirinden farklı ve leziz aromaları ile ön plana çıkan Vozol, Alien serisinde gül aromasına sahip elektronik sigaraya da yer verdi. Gülün tatlı ve ferah aroması, Vozol Alien 5000 Rose’un yaygın kullanım sebeplerinden sadece biridir. Gül aromatik olarak herhangi bir içim zorluğu oluşturmaz. Çektiğiniz nefes ile dumanı her zerrenizde hissedebilir ve bu leziz tadın keyfini çıkarabilirsiniz.
Tozpembe kristal bir tasarımın dudağınızdaki kibarlığını hayal edin. Şık görünümünü kristal yapısına borçlu olan Vozol Alien serisinin favorisi Rose, tozpembe rengi dolayısıyla bir hayli sevilmektedir. Aromasının lezzeti ve tatlı tasarımından dolayı hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen aromaların başında gelir. Gül aromaları dışında 5000 puff’a sahip diğer Vozol aromaları aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır:
Vozol Avokado Meyvesi
Vozol Çilek Muz Çilek
Vozol Mango Şeftalili
Vozol Muzlu Smoothie
Vozol Karpuz Smoothie
Vozol Limonlu Mojito
Vozol Çilek Mango
Vozol Orman Kokteyl
Vozol Zencefilli Meyve
Vozol Orman Mersini
Yukarıda sıralanan aromalar dışında Vozol’un soğuk çekim ürünleri de sitemizde mevcuttur.
Rakipsiz ve enfes bir lezzeti olan ürün boyutu standart 47.723.575 mm’dir. 5000 mah’lık pili olan elektronik sigara, bittiği takdirde tekrar şarj edilir ve bu sayede kullanıma hazır hale getirilir. 14 ml’lik bir kapasitesi bulunan ürün, elektronik sigara severleri bu anlamıyla da tatmin etmeyi başarmıştır. Ürün önceden doldurulmuş bir pil ile tarafınıza teslim edilmektedir. Kullanıma hazır oluşundan dolayı şarj etmekle uğraşmadan direkt olarak kullanabilirsiniz. Hava akışı, nefes almak ve alınan nefesi etkinleştirmek içindir. Bu sayede elektronik sigara stabilitesini kolay bir şekilde arttırabilirsiniz. Kapıda ödeme seçenekleri mevcuttur. Ürünlerin hepsi orijinaldir. Dilediğiniz ürünü sepete ekleyerek alışverişi tamamlayabilirsiniz. Satın aldığınız ürün en kısa zamanda tarafınıza ulaşacaktır. Ürün ya da site hakkındaki bütün sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için ilgili irtibat numaralarından kolay bir şekilde iletişime geçme imkanınız bulunmaktadır.