Ginger ale, aslına bakarsanız zencefil gazozudur. Alkol oranı az olan bu içecek oldukça popülerdir. Zencefillerin rendelenmesinin ardından limon, maden suyu üzerine şeker eklenerek yapımı tamamlanır. Oldukça popüler bir lezzet olan Ginger Ale artık elektronik sigaralarınızın içinde! Vozol farkıyla üretilen Ginger Ale, pek çok kişinin favorisi haline gelmeyi başarmış bir lezzet. Smoothie ve meyve aromaları gibi birbirinden farklı 20 seçeneği barındıran Vozol’u diğer aromalarından birkaçı ise şöyledir:
Vozol5000 Passion Fruit Avocado
Vozol 5000 Alien Watermelon Smoothie
Vozol5000 Strawberry Mango
Vozol 5000 Alien Mango Peach Smoothie
Vozol Alien 5000 White Russian Cream
Vozol 5000 Alien Blue Razz Ice
Vozol 5000 Alien Raspberry Watermelon
Yukarıdakaki aromalar da dahil olmak üzere hepsi 5000’lik bir çekim gücüne sahiptir. Bu sayede Giger Ale aromasını zirvelerde hissetmeniz amaçlanır. Ürün, 500mAh dahili pil gücüne sahiptir ve şarj edilebilir bir özelliktedir. Pili bittiğinde atmak yerine tekrar şarj ederek kullanıma rahat bir şekilde devam edebilirsiniz. Bu doğrultuda uzun bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Uzun kullanım ömrü ve Vozol farkı, ürüne verdiğiniz paranın tam anlamıyla karşılığı alacağınızı vaat etmektedir.
Vozol Alıen 5000 Ginger Ale, kristal yapıdadır. Tasarımında zencefilin sarımtıraklığı esas alınarak sarının daha açık tonları kullanılmıştır. Kristal yapısı ve rengi birleştiğinde ortaya oldukça çarpıcı bir görünüm çıkmıştır. Elinizde ve dudağınızda oldukça klas bir görüntü sunacak olan ürünü kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Ek bir hiçbir şeye ihtiyacınız yoktur.
Ürün tarafınıza kapalı bir kutuda ve faturası ile birlikte gönderilir. Satışını yaptığımız tüm Vozol ürünlerinin orijinalliği firmamız kapsamındadır. Ürünler yüzde yüz orijinaldir. Emin olmak için gerekli sorgulamaları yaptırabilirsiniz. Ayrıca ürün tarafınıza gönderilirken şarjı dolu bir şekilde gönderilir. Vozol Alıen 5000 Ginger Ale tarafınıza ulaşır ulaşmaz hemen kullanabilirsiniz. Kavisli bir profile ve ağza oturan damla ucuna sahip ince bir kutu olarak tasarlanmış olup, elinizde veya dudaklarınızda daha iyi bir his sağlar. Nefes sensörü bulunur. Kapasitesi sayesinde hem yüksek aroma hem de yüksek nefes potansiyeli ile favoriniz olmaya hazır!