Passion Fruıt Avocado
Vozol Alien 5000 Passion Fruıt Avocado şarj edilebir puff’lar ile elektronik sigara artık daha keyifli! Mükemmel yoğun avokado aroması sayesinde içimi oldukça keyiflidir. Passion fruit avocado dışında birbirinden leziz aromaları bulunan Vozol’un hemen hemen bütün elektronik sigaraları stoklarımızda mevcuttur. Vozol’un diğer aromaları:
Vozol 5000 Alien Zencefilli Meyve Aroması (Ginger Ale)
Vozol 5000 Alien Mango ve Şeftali Aroması (Mango Peach Smoothie)
Vozol 5000 Alien Çilek ve Muz Karışımlı Aroma (Strawberry Banana)
Vozol 5000 Alien Soğuk Ahududu Aroması (Blue Razz Ice)
Vozol 5000 Alien Ahududu Karpuz Aroması (Raspberry Watermelon)
Vozol5000 Çilek Mango (Strawberry Mango)
Vozol 5000 Alien Limon Kokteyl Aroması (Lemon Mojito)
47.723.575 mm boyuta sahip Passion Fruıt Avocado, 14 ml’lik bir tank kapasitesine sahiptir. Şarj edilebilir özelliği sayesinde tek kullanımlık piller ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Ürünün şarjı bittiğinde direkt şarj ederek ürünü tekrar kullanılabilir hale getirmeniz mümkündür. Çekim kapasitesinin 5000 olması avokado aromasını yoğun bir şekilde hissetmenizi sağlayacaktır. Ürünlerin hepsi orijinaldir ve tarafınıza kapalı kutu şeklinde teslim edilir.
Vozol Alien 5000 Passion Fruıt Avocado’nun damla şeklinde bir ucu vardır. Bu uç estetik bir görünüm sağlarken aynı zamanda çekilen dumanın sızdırılmasını da engeller. Bu sayede çektiğiniz dumanın hiçbir zerresi ziyan olmamaktadır. Ürün şarj ile çalışmaktadır. Şarj bittiğinde kolay bir şekilde şarj edebilirsiniz. Şarj bittikten sonra kullanıma devam etmenizde herhangi bir mahsur bulunmamaktadır.
Ürünün şık bir dizaynı vardır. Yoğun avokado aromasının bir getirisi olarak kristal ve yeşil bir tasarıma sahiptir. Elinizde ya da dudağınızda elektronik sigarayı gören herkesin dikkatini cezbedeceğinin garantisini şimdiden veriyoruz. Vozol’un bütün ürünlerinde olduğu gibi Passion Fruıt Avocado’nun da nefes sensörü vardır. Nefes sensörünün elektronik sigaralardaki işlevi ürünün direkt olarak kullanıma hazır olmasıyla ilgilidir. Tarafınıza ulaşan elektronik sigarayı hiçbir zahmete girmeden hemen kullanmanız mümkündür. Ürün gönderilirken şarjı tamamen dolmuş bir şekilde kargolanır. Yani ürün elinize ulaştığında şarj etmek gibi bir derdiniz de olmayacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder şimdiden iyi kullanımlar dileriz.