Watermelon Lemonade
Vozol Alien 5000 Watermelon Lemon, puff şarj edilebilir sigaradır. Buradaki puff, nefes ile ilgili bir durumu ifade eder. Watermelon Lemon 5000, 5000’lik bir nefes gücü anlamına gelmektedir. Yani bu ürünü yaklaşık olarak 2500 kere arka arkaya içebilirsiniz. Bu da harika bir kullanım ömrü sunmaktadır. Kullanım ömrünün uzun olmasında bir başka konu, cihazın tek kullanımlık ya da şarj edilebilir olup olmadığıdır. Uzun süre kullanım beklentinizi karşılayacak olan tek ürün şarj edilebilir olanlardır.
Vozol, Alien serisiyle oldukça başarılı cihazlar üretmektedir. Elektronik sigara dendiğinde akla gelen tek marka olan Vozol, bu farkını Watermelon Lemonade ile kanıtlar niteliktedir. Yaz aylarının vazgeçilmez meyvesi karpuz ve limonatanın birleşiminden nasıl bir tat çıkacağını tahmin edebiliyor musunuz?
Aroma olarak karpuz ve limonata uyumlu bir ikilidir. Ağızda yoğun bir aroma tadı bırakmasına karşılık oldukça fresh bir yapısı vardır. Aromada herhangi bir baskınlık söz konusu değildir. İki tattan da eşit dereceli bir karışım elde edilmiştir. Pek çok kişinin özel olarak tercih ettiği Watermelon Lemonade, Vozol’un en sevilen elektronik sigarlarından biridir. Vozol’un yaklaşık 20 farklı aroması mevcuttur. Bu mevcudiyetlerin arasında pek çok orijinal ürünün tarafımızca satışları yapılmaktadır. Vozol’un mevcut tatlarından bazıları:
Blue Razz Ice
Apple Energy
Pink Lemonade
Raspberry Watermelon
Watermelon Lemonade
Banana Smoothie
Strawberry Mango
Strawberry Banana
Elektronik sigaralarda dikkat edilmesi gereken ilk şey ağız yapısıdır. İçim kolaylığı büyün oranda elektronik sigaranın dudak bölmesine göre değişim göstermektedir. Vozol Alien 5000 Watermelon Lemon, her dudak yapısına tam uyumlu kavisli bir bölmedir. Elektronik sigara stabilitesini arttıran ayrı bir hava akışı vardır. Bu akış aynı zamanda nefesi çekmek ve etkinleştirme işlevi görmektedir. 47.723.575 mm sabit bir boyuta sahiptir. 14 ml’lik bir kapasitesi olan Watermelon Lemon, nikotin oranı ise yüzde beştir. İdeal bir kullanıcı için bu rakamalar oldukça idealdir. Beklentilerinizden daha fazlasını karşılayan Vozol Alien serisini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Satışı yapılan ürünler yüzde yüz orijinaldir. Tarafınıza gönderimi ise kapalı kutular ile yapıalcaktır.