Whıte Russian Cream
Yüksek kalite ve Vozol farkıyla Beyaz Rus Krema aromalı elektronik sigarayı sizlerle buluşturuyoruz! Pek çok kişinin favorisi olan White Russian kokteyl, ağızda bıraktığı hoş tadı sayesinde Alien serisinin yıldızları arasında yerini almayı başardı. 2 cl kahve likörü ve kremaya ya da süt kullanabileceğiniz Whıte Russian Cream yoğun aroması Vozol farkıyla elektronik sigaranın vazgeçilmezini oluşturmaktadır. Pek çok kişinin özel tercihleri arasında bulunan bu ürün son dönemin elektronik sigara aromalarına da damgasını vurmayı başarmıştır.
5000 puff’luk Vozol Aline Whıte Russian Cream, arka arkaya çekebileceğiniz yaklaşıl olarak 2500 nefese eşittir. Böyle olması ise elektronik sigara bağımlıları için aranan bir özelliktir. 5000 puff olması üründen bütün beklentilerinizi karşılar niteliktedir. Elektronik sigaralarda kullanım süresi bakımından karşılaşılan bir diğer problem ise ürünlerin kullanım ömrü ile alakalıdır. Vozol Aline 5000 Whıte Russian Cream tek kullanımlık değildir. Tarafınıza önceden doldurulmuş olarak gönderilen ürünün şarjı bittiği takdirde tekrar şarj ederek kullanmanız mümkündür. Cihazın ortalama şarj süresi kullanımına göre değişim göstermektedir. Bu sebeple sabit bir rakam vermek doğru olmayacaktır. Whıte Russian Cream dışında Vozol’un 20 civarında birbirinden eşsiz aroması bulunmaktadır. Bu ürünlerin hepsini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sitede stokta bulunan ya da bulunmayan tüm ürünler orijinaldir. Sorgulamasını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Vozol’un diğer aromaları ise şu şekilde sıralanabilir:
Vozol Yaban Mersini
Vozol Orman Kokteyl
Vozol Karpuz Smoothie
Vozol Muzlu Smoothie
Vozol Zencefilli Meyve
Vozol Limonlu Mojito
Vozol Çilek Muz Çilek
Vozol Mango Şeftali
Vozol Çilek Mango
Tasarım harikası olan Whıte Russian Cream, diğer Vozol puff’ları gibi kristal bir dış görünüme sahiptir. Sarı ve krem renklerinden oluşan dış görünümü oldukça dikkat çekicidir. Kavisli yapısı dudağa tam oturarak tüm nefesi içinize çekmek için tasarlanmıştır. Her zerresini içinize çekebileceğiniz ürünün İstanbul, İzmir ve Kocaeli’ne direkt olarak kurye teslimi vardır. Diğer illerde ikamet eden bireyler için kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır. Her halükarda sipariş verebilir ve Vozol elektronik sigaraların tadını çıkartabilirsiniz.