İzmir Bornova’da Salt likit almak için başvuracağınız sayısız mekan bulunmaktadır. Salt likitler diğerlerine oranla daha yüksek bir nikotin seviyesi içermektedir. Elektronik sigaralarda kullanılan özel bir tür olan salt likit nikotinin en yoğun halidir. Bu nikotin tuzları diğer likitlerdeki serbest baz nikotininden daha farklıdır ve çok daha düşük pH seviyesine sahiptir. Salt likitler ile alakalı şu özelliklerden bahsedebiliriz;
Nikotin tuzları, serbest baz nikotininden daha düşük pH seviyesine sahip olduğu için bu da çok daha düşük bir alkalinklik demektir. Bu nedenle kullanıcılar yüksek nikotin seviyeleri ile daha yumuşak bir boğaz vurumu elde edebilirler.
Salt likitler genel olarak diğer likitlerde yer alan nikotin seviyelerinden çok daha yüksek yoğunluğa sahiptir.

Bornova Likit Satın Al
Bornova’da istediğiniz nikotin seviyesine sahip likiti tercih edebilirsiniz. E-sigara kullanıcıları kişisel tercihlerine göre ve sigara içme alışkanlıklarına göre nikotin seviyesini tercih edebilirler. Nikotin içeren likitlerin ambalajlarında kaç miligram nikotin miktarı yer aldığı açık şekilde belirtilmiştir. Ayrıca nikotinsiz seçenekler de mevcuttur. Hamilelik gibi durumlarda nikotinsiz seçeneklerden tercih edilmelidir. Nikotin içeren likitler kullanılacağı zaman aşırı kullanımdan kaçınılmalı ve son derece dikkat edilmelidir. Elektronik sigara cihazlarında buharlaştırılabilir şekilde kullanılan likitlerin üretici talimatlarına uymalısınız. Birbirinden farklı kategoride aromaları bulunan likit sıvılarından bazıları çok fazla nikotin oranı içermektedir. Cihazların içerisinde yer alan bobin tarafından buharlaştırılabilir derecede ısınan bu likitler kullanıcılar tarafından inhalasyon yoluyla tüketime hazır hale gelir.

Bornova Likit Salt Likitler

Salt likitlerin yapısı diğer aromalı likitlerden çok daha farklı olacağı için kullanıcıların sağlık açısından dikkatli olması gerekmektedir. Nikotin bağımlılığı durumunda mutlaka doktora danışmaları önerilir. Likit sıvısı dolumu gerçekleştirirken cihazın iç kısmında yer alan ısıtma bobini tarafından ısıtılarak buharlaştırılacak olan likitin tanka eklenmesine dikkat etmelisiniz. Elektronik sigaranın düzgün çalışabilmesi için düzenli şekilde likit dolumu yapmanız gerekmektedir. Cihazınızda daha önce likit bulunuyorsa eski likiti tamamen boşalttıktan sonra yeni dolum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Salt likitler geleneksel likitlere göre daha yüksek nikotin içerdiğinden dolayı kişinin ihtiyaç duyduğu nikotin seviyesini hızlı şekilde almasını sağlar.