Elf Bar Elma Şeftali Ürün Bilgisi

SİPARİŞ FORMU

    Elma ve şeftali aromasını hiçbir arada denediniz mi? Elf Bar şeftali ve elma aromasını harmanladı ve ortaya harika bir lezzet çıktı. Bu harmoni sayesinde yüksek kalitede bir içim keyfi sunan Elf Bar Apple Peach ile elektronik sigaranızı daha keyifli bir şekilde içmeniz artık mümkün. Siz de bu karışımı deneyimleyerek elektronik sigara içim deneyimizi daha verimli bir hale getirebilirsiniz.
    Tek kullanımlık bir nitelikte tasarlanan Elf Bar, 1500 Puff’luk bir cihazdır. Gövdesi oldukça ince bir yapıdadır. Bu sayede tutuluşu kolay olmasının yanı sıra elde ve dudaktaki duruşu da idealdir. Elf Bar Apple Peach şarj edilebilir bir özellik taşımaz Ürün, önceden doldurulmuştur. Sizin herhangi bir şarj etme ya da pil takma gibi bir müdahalede bulunmanıza gerek bulunmamaktadır. Cihazdan çekebileceğiniz maksimum nefes 1500’dür. %5 oranında nikotin barındıran bar, elektronik sigara severler için oldukça yeterlidir. Bu oran sadece elektronik sigara kullanan kişiler için değil normal sigara kullanan bireyler için de ideal düzeydedir.
    Cihaz, elma ve şeftali aromasının maksimum bir haz yaratması için hava akışını oldukça hassas bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yüksek derecede bir çekim gücü bulunan Elf Bar Apple Peach, her anlamda beklentilerinizi karşılar niteliktedir. Ürünün içi likit bir şekilde doldurulmuştur. Fakat kullanıcılar tarafından tekrar dolumu mümkün değildir. Bu bağlamda kullan at özelliği taşır. Ayrıca ürünün içerisindeki likitin tükenmesinin ardından doldurmaya çalışıp tekrar kullanmanız, birtakım olumsuz sonuçlar doğuracaktır. İstenmeyen durumlar ile karşılaşmamak için böyle bir davranış sergilememeniz gerekmektedir.
    %100 orijinal olan cihaz, kutusu ile birlikte gönderilmektedir. Üzerinde bulunan barkod sayesinde ürünün orijinalliğini sorgulatmanız da mümkündür. Elektronik sigaralarda cihazın orijinal olması önemli bir konudur. Bu sayede ürünü daha uzun soluklu ve herhangi bir problem ile karşılaşmadan kullanmanız mümkün olacaktır. Siparişini tamamladığınız takdirde İstanbul içi kurye ile teslimat imkanından yararlanabilirsiniz. Diğer illerde ikamet eden bireyler için kapıda ödeme hizmeti mevcuttur. Siparişin ardından 24 saat içerisinde kargoya teslim sağlanarak ürünün hızlı bir şekilde tarafınıza ulaşması sağlanacaktır.

    ×