Elf Bar Yaban Mersini

SİPARİŞ FORMU

  Egzotik meyvelerden biri olan yaban mersininin hem tatlı hem de ekşimsi bir tadı vardır. Tatlının ve ekşinin bir arada bulunduğu yaban mersini aroması, elektronik sigara severlerin de tercih ettiği lezzetlerin başında gelir. Elf Bar Blueberry ile yaban mersininin egzotik aromasını zirvelerde hissedeceğiniz bu imkân artık sizlerle!
  Tek kullanımlık olarak tasarlanan bu bar, direkt olarak doldurulmuş bir şekilde tarafınıza gönderilecektir. Cihaz içindeki likitin bitmesinin ardından çektiğiniz nefeste herhangi bir duman tarafınıza ulaşmaz. Bu durumda cihazı doldurmaya çalışmak ya da içini açmak gibi eylemlerde kesinlikle bulunmayınız. Tek yapmanız gereken cihazı atmak ve yeni bir Elf Bar satın almaktır. Elf Bar Blueberry, pratik kullanımı sayesinde normal sigaraya ya da elektronik sigaraya yeni başlayan kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilen bir alternatiftir. Ürün orijinal olması sebebiyle kullanım ömrü uzundur. Bu anlamda orijinal ürün satın almaya özen göstermeniz gerekmektedir. Tarafınıza gönderilecek tüm Elf Bar’lar orijinaldir. Cihaz üzerinde bulunan barkod sayesinde dilediğiniz sorgulatmaları gerçekleştirebilirsiniz.
  Elf Bar Blueberry’nin dışında başka aromalara sahip barlar da bulunmaktadır. Her deneyiminizde farklı bir aromaya sahip Elf Bar satın almanız ve kullanmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Bütün aromaları deneyerek aralarından en çok sevdiğinizi tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Elf Bar’ın diğer aromaları şu şekildedir:
  Elf Bar Apple Peach
  Elf Bar Apple
  Elf Bar Watermelon
  Elf Bar Strawberry Banana
  Elf Bar Grape
  Elf Bar Coconut Melon
  Elf Bar Böğürtlen
  Elf Bar Blueberry, ince gövdeli ve oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Sahip olduğu sabit voltaj özelliği sayesinde her duman eşit derecede iletilir. Kullanımı oldukça kolay olan bu barlar sayesinde herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir bir niteliğe sahiptir. Nikotin seviyesi ideal ve ağız kısmı oldukça rahattır. Elf Bar’da dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de cihazın ağızdaki duruşu ve rahatlığıdır. Bu cihaz, bütün beklentilerinizi karşılar niteliktedir.
  Ürün siparişinizi tamamladığınız andan 24 saat içerisinde kargoya verilecektir. Hızlı teslimat özelliği, kapıda ödeme seçeneği ile güvenli elektronik sigara alışverişinin tadını çıkartın.