Elf Bar Elma

SİPARİŞ FORMU

  Birbirinden leziz aromaları bulunan Elf Bar’lar, elektronik sigara severlerin beğenisini kazanmaya başardı. Taze ve sulu elma aromasını en yoğun şekilde alacağınız Elf Bar Apple ile elektronik sigara keyfinizi maksimum noktaya ulaştırabilirsiniz. Güncellenen stokları ile raflarda yerini alan Elf Bar Apple, pek çok elektronik sigara sever tarafından spesifik olarak tercih edilmektedir.
  Tarafınıza doldurulmuş olarak gönderilen Elf Bar Apple’ın herhangi bir dolum özelliği bulunmamaktadır. Bunun dışında cihazın içindeki likit tükendiğinde şarj etmeniz de mümkün değildir. Ürünün kullanımı sona erdiğinde yapmanız gereken tek şey yeni bir Elf Bar almaktır. Elf Bar Apple’ın kullananları tatmin edecek bir aroması bulunmaktadır. Nikotin seviyesi de kullanıcılar için oldukça yeterlidir. Bu sayede cihaz sadece elektronik sigara kullanıcıları tarafından değil normal sigara tiryakileri tarafından da tercih edilmektedir.
  Elf Bar’ın en iyi özelliklerinden birisi tasarımıdır. Oldukça şık tasarımı sayesinde cihazının dudağınızdaki duruşu da güzel bir görünüme sahiptir. Cihazı kullanmak istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Taşıması oldukça kolay olan Elf Bar Apple ile elektronik sigaradan alabileceğiniz verimi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Ayrıca tarafınıza gönderilecek olan ürün yüzde yüz orijinaldir. Barkodlu bir şekilde gönderimi sağlanan ürünün orijinal olup olmadığını barkod sorgulatması yaparak öğrenebilirsiniz. Orijinal olmayan elektronik sigaralardan kesinlikle kaçının. Birtakım olumsuz durumlar ile karşılaşmanız kuvvetle muhtemeldir. Bu sebeple orijinal ürün satın almaya özen göstermeniz gerekmektedir.
  Cihaz, siparişinizi tamamladığınız andan itibaren 24 saat içerisinde kargoya verilecektir. Kapıda ödeme ya da kurye ile teslim imkanları bulunmaktadır. Cihaz tamamen firmamız garantisi kapsamındadır. Elf Bar, elma aroması dışında alternatif pek çok aroma da barındırmaktadır. Bu aromalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır:
  Elf Bar Apple Peach
  Elf Bar Watermelon
  Elf Bar Strawberry Banana
  Elf Bar Grape
  Elf Bar Coconut Melon
  Elf Bar Blueberry
  Elf Bar Böğürtlen
  Siz de bu alternatif aromalardan birini ya da birden fazlasını seçerek elektronik sigaranın tadını çıkarabilirsiniz. Elf Bar tüm aromalar için siteyi inceleyebilir ve dilediğiniz cihazını sepete ekleyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  ×