Elf Bar Limon Böğürtlen

SİPARİŞ FORMU

  Pek çok kişi tarafından sevilen böğürtlen, birbirinden farklı yiyecekleri ve içecekleri tatlandırmak için kullanılan egzotik meyvelerin başında geliyor. Gülgiller familyasından olan böğürtlenin insan sağlığına faydaları ise say say bitmiyor. Elf Bar, böğürtlen lezzetini elektronik sigara ile birleştirdiğinde ise ortaya harika bir sonuç çıkıyor. Elf Bar böğürtleni hemen deneyerek siz de bu eşsiz lezzetin tadına bir an önce bakabilirsiniz!
  Elf Bar Böğürtlen, tek kullanımlık bir bardır. Tek kullanımlık olmasını cihazının kullanımındaki pratikliği de arttırmaktadır. Ürünü dilediğiniz gibi ve dilediğiniz her ortamda kullanabilirsiniz. Cihazın içinde bulunan ve tarafınızı doldurulmuş olarak gönderilen likit bittiğinde ise tek yapmanız gereken yeni bir Elf Bar satın almak. Ayrıca Elf Bar Böğürtlen dışında birbirinden leziz aromalar da stoklarımızda mevcuttur. Bu aromalardan bir ya da birden fazlasını denemenizde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Elf Bar’ın diğer aromaları için aşağıya da göz atabilirsiniz:


  Elf Bar Apple Peach
  Elf Bar Böğürtlen
  Elf Bar Watermelon
  Elf Bar Strawberry Banana
  Elf Bar Grape
  Elf Bar Coconut Melon
  Elf Bar Blueberry
  Yukarıda bulunan tüm Elf Bar aromalar, İndirim Seninle farkıyla tarafınıza gönderilecektir. Bar kullanırken belki de dikkat edilmesi gereken en önemli husus kullanacağınız ürünün orijinal olup olmadığıdır. Tarafımızca gönderilen bütün ürünler orijinal kapalı kutu ve barkodlu bir şekildedir. Bu sayede dilediğiniz her platformdan ürünlerin orijinalliğini kolaylıkla sorgulatabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile birlikte kurye ile teslimat sağlanmaktadır. Siparişin ardından 24 saat içinde kargoya verilen cihazın teslimi hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.
  Elf Bar Böğürtlen hem aroması hem de şık tasarımı ile son derece dikkat çekicidir. Ağız kavisleri yerinde ve çekimi rahattır. Stabil hava akışı özeliği içim kalitenizi arttırıcı niteliktedir. İnce ve uzun bir gövdeye sahip olan cihazın nikotin seviyesi ise kullanıcılarını tatmin edecek bir orandadır. Bu sebeple sadece elektronik sigara içicileri tarafından değil normal sigara kullanan kişiler tarafından da tercih edilmektedir. İndirim Seninle üzerinden ürünü kolay bir şekilde sipariş edebilir ve hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz.

  ×